BAYİLİK

İNSAN
KAYNAKLARI

x
Bizimle Çalışmak
İster Misiniz?

+90 312 426 08 88

BİZİM İŞİMİZ SİZİN VERİMLİLİĞİNİZ

Ticari serüvenine 1996 yılında başlayan Erkan Makina, Donanma Şirketler Grubu bünyesinde kurulan ilk firmadır. 45 yıllık Donanma Şirketler Grubu deneyimiyle hizmet veren Erkan Makina, ağır sanayiden hobi uğraşlarına kadar üretimin olduğu her alanda ihtiyaç duyulan her şeyi uzman kadrosuyla sunan güvenilir çözüm ortağıdır.

DÜNDEN BUGÜNE ERKAN MAKİNA

Kuruluşunun ardından 2008 yılında ikinci şubesini açan Erkan Makina, 2011’de üçüncü, 2012’de dördüncü, 2013’te de beşinci şubesini açarak hizmet sunduğu alanları genişletti. Bugün satışını gerçekleştirdiği 82 bin kalem ürünle sektörün ulusal dağıtıcısı pozisyonuna gelmiştir. Ürün portföyünü her geçen gün büyüten ve 5 şubesiyle 10,300 m² kapalı alanda hizmet veren Erkan Makina, en kaliteli ürünleri optimal fiyatlarla sunmanın yanı sıra müşterilerine alanında uzman kadrosuyla danışmanlık hizmeti de verir.

YENİLİKÇİ VE İHTİYACA UYGUN ÇÖZÜMLER SUNAN PARTNER

Sektörünü ve gelişmelerini iyi tanıyan, profesyonel müşterilerle çalışan Erkan Makina, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eder ve bu ihtiyaca uygun çözümler sunar. Sektörü ve gelişmeleri yakından takip ederek sanayinin her türlü ihtiyacını karşılayan uzmanlardan oluşan farklı departmanlarıyla hizmet veren Erkan Makina için müşterilerine kaliteli, güvenilir ve hızlı çözümleri optimal fiyatlarla sunmak görevdir.

Erkan Makina’da müşterilerine daha hızlı satış ve servis eğitimi verebilmek için her türlü ihtiyaca göre düzenlenmiş 14 farklı departman bulunur. Bu departmanların hepsi Erkan Makina’nın tüm şubelerinde bulunur ve satış ekibi ile desteklenir.

EN ÖNEMLİ DEĞERİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Erkan Makina 160 personeli (10 mühendis, 15 tekniker, 25 teknisyen, 50 dış saha satış uzmanı, 30 iç saha satış uzmanı ve 30 idari personel) ile satış ve servis hizmeti sağlar ve bu hizmet 60 adet satış ve sevkiyat aracıyla desteklenir. Erkan Makina satış öncesi ve sonrası sunduğu hizmetle birlikte müşterilerinin aldıkları ürünlerle ilgili hiçbir sorun yaşamaması için çalışır. Çünkü Erkan Makina sektöründe sağladığı hizmet kalitesi ile müşteri tercihinde liderliğini koruma hedefiyle hareket eder.